"Dziecko chce być dobre.
Jeśli  nie umie - naucz.
Jeśli nie wie-  wytłumacz.
Jeśli nie może - pomóż"

Szanowny Rodzicu

Chciałbyś, aby  Twoje dziecko czuło się jak w domu?
Chciałbyś by uczyło się, rozwijało zainteresowania, miało kontakt z rówieśnikami?
A gdy zapłacze by ktoś przytulił, pocieszył?

Zapraszamy do Nas!!

" Każde dziecko to mały Odkrywca, który poznaje świat poprzez zabawę."

Dziecko jest z natury ciekawe. Uczy się od momentu przyjścia na świat.
Od uroczenia jest małym badaczem, który poznaje świat metodą prób i błędów, eksperymentuje, wyciąga wnioski i szuka prawdy.

Dzieci uczą się wszędzie i zawsze, a najlepiej w codziennych, naturalnych sytuacjach. Ponad to dzieci muszą widzieć sens, tego czego się uczą. A sens widzą wtedy kiedy, gdy zadanie, którym się zajmują, je ciekawi, jest połączone z ich bezpośrednimi doświadczeniami i widzą jego realną przydatność. Zajęcia w naszym przedszkolu są dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych dzieci, są przygotowywane w sposób ciekawy, by dziecko uczyło się czegoś nowego, by mogło poznawać świat wszystkimi zmysłami. Obserwujemy, smakujemy, wąchamy, słuchamy, dotykamy, zwiedzamy, eksperymentujemy, wyciągamy wnioski - tak poznajemy wiedzę o świecie!

W naszym Przedszkolu nigdy się nie nudzimy!

Chcesz by twoje dziecko dołączyło do Świata Małych Odkrywców?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Zapraszamy.

Przedszkole Mali Odkrywcy

Copyright by Przedszkole Mali Odkrywcy Wszystkie prawa zastrzeżone.